Nekla - turystyka.nekla.eu

epuap.png a4a8cea2ef71b0d0cb2fb1f599af9547
bip.png cd31eb0d5ebf2af4cc3bc960a1511365
Środa,  19 lutego 2020
Bettiny, Konrada, Mirosława
pl en de
top news mapa info kali kalh pano mstr galp mult advs inwe newsletter kontakto document
 
Drugi turniej Leśnych Mistrzostw Polski
2019-08-16 Artur Kaczmarski
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
artykuł archiwalny
W niedziele 21.07 na polu Paintball Armageddon w Nekli odbył się drugi turniej Leśnych Mistrzostw Polski na poziomie regionalnym (Wielkopolska). Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: 
1. Midway Paintball Group - Turek, 2. Wągrowiec Paintball Team - Wągrowiec, 3. Xtrema 1 - Kalisz, 4. Xtrema 2 - Kalisz, 5. OldSkull - Gniezno, 6. NHP Friends - Poznań, 7. Paintball Armageddon - Nekla.
Podczas fazy grupowej zostały wyłonione drużyny, które rozpoczęły walkę o miejsca na podium. Do półfinałów turnieju zakwalifikowały się drużyny z Wągrowca, Turku, Poznania i jeden skład z Kalisza. W finałach spotkała się ekipa NHP Friends oraz Wągrowca, natomiast o trzecie miejsce zawalczyły drużyny Xtrema i Midway. Trzecie miejsce po zasądzonej dogrywce zdobyła ekipa z Kalisza. Emocjonujący finał również po dogrywce wygrywa Wągrowiec Paintball Team, natomiast NHP Friends plasują się na drugiej pozycji. Pozostałe drużyny zajmują kolejno miejsca: 5. OldSkull, 6. Xtrema2, 7. Paintball Armageddon. Punkty zdobyte podczas turnieju zostają dopisane do klasyfikacji generalnej ligi i będą liczyć się w walce o tytuł Mistrza Polski w paintballu leśnym. 
Serdeczne podziękowania dla Paintball Armageddon za przegotowanie pola i oprawy turnieju oraz Burmistrza Miasta i Gminy Nekla za patronat nad turniejem i pamiątkowe statuetki  dla zawodników.       
Adam Gramza

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię