Nekla - mobile.ntt.nekla.eu

epuap.png 5781f4a01555b24ec8329f3db349f92a
bip.png 7b2deae9e1a291deeb665f87316710f3
Piątek,  20 września 2019
Eustachego, Faustyny, Renaty
pl en de
top news mapa info kali kalh pano mstr galp mult advs inwe newsletter kontakto document
 
Struktura urzędu
2010-03-18 Administrator
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię

Burmistrz Miasta i Gminy Nekla

Karol Balicki
tel. +48 61 43-86-011

Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Nekla 

Anna Mizgajska
tel. + 48 61 43-86-011 

Sekretarz

Katarzyna Nowaczyk
pokój nr 6
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 24
tel. +48 61 43-73-174
e-mail:  k.nowaczyk@gminanekla.pl

Skarbnik

Krystyna Kielczyk
pokój nr 9
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 31
tel. +48 61 43-73-181

Referat spraw obywatelskich z Urzędem Stanu Cywilnego

Kierownik referatu

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego  

Agnieszka Deckert
pokój nr 7
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 28
tel. +48 61 43-73-178
e-mail: a.deckert@gminanekla.pl

Stanowisko ds. obywatelskich

Zastępca Kierownika USC    

Lidia Stefaniak
pokój nr 7
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 28
tel. +48 61 43-73-178
e-mail: l.stefaniak@gminanekla.pl

Referat gospodarki gruntami i ochrony środowiska       

Kierownik referatu

Marek Gibowski
pokój nr 14
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 36
tel. +48 61 43-73-186
e-mail: m.gibowski@gminanekla.pl

Stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami

Wojciech Pilch
pokój nr 14
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 43
tel. +48 61 43-73-193
e-mail: w.pilch@gminanekla.pl

Stanowisko ds. planowania przestrzennego i ochrony środowiska

Marta Wojciechowska
pokój nr 14
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 38
tel. +48 61 43-73-188
e-mail: m.wojciechowska@gminanekla.pl

Referat księgowości

Kierownik referatu  

Magdalena Banaszkiewicz
pokój nr 8
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 44
tel. +48 61 43-73-194
e-mail: m.banaszkiewicz@gminanekla.pl

Stanowisko ds. księgowości budżetowej  

Marlena Czerniawska
pokój nr 8
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 37
tel. +48 61 43-73-187
e-mail: m.czerniawska@gminanekla.pl

Stanowisko ds. księgowości budżetowej

Dorota Tobółka
pokój nr 10
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 30
tel. +48 61 43-73-180
e-mail: d.tobolka@gminanekla.pl

Stanowisko ds. księgowości budżetowej

Paulina Stanisławska-Paluch
pokój nr 10
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 20
tel. +48 61 43-73-170
e-mail: p.stanislawska@gminanekla.pl

Referat podatków, opłat lokalnych I gospodarki odpadami komunalnymi

Kierownik referatu

Robert Lewandowski
pokój nr 1
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 32
tel. +48 61 43-73-182
e-mail: r.lewandowski@gminanekla.pl

Stanowisko ds. księgowości podatkowej

Anita Dulska
pokój nr 1
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 42
tel. +48 61 43-73-192
e-mail: a.dulska@gminanekla.pl

Stanowisko ds. gospodarki odpadami i utrzymania porządku

Anita Timm
pokój nr 1
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 48
tel. +48 61 43-73-198
e-mail: a.timm@gminanekla.pl

Stanowisko ds. wymiaru podatku i ewidencji działalności gospodarczej

 

Aldona Witkowska
pokój nr 1
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 33
tel. +48 61 43-73-183
e-mail: a.witkowska@gminanekla.pl

Referat promocji, kultury, ochrony zdrowia, pożytku publicznego i sportu    

Kierownik referatu
Dyrektor Nekielskiego Ośrodka Kultury

Aleksandra Kujawa
ul. Wiosny Ludów 2b
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 45
tel. +48 61 43-73-195
tel. +48 61 43-86-060
e-mail: a.kujawa@gminanekla.pl

Stanowisko ds. promocji, kultury, ochrony zdrowia, pożytku publicznego i sportu

Marta Owczarzak-Borczuch
ul. Wiosny Ludów 2b
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 59
tel. +48 61 30-67-159
tel. +48 61 43-86-060
e-mail: m.owczarzak@gminanekla.pl

Aleksandra Wszelaka-Kucza
Martyna Kostrzewska
ul. Wiosny Ludów 2b
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 35
tel. +48 61 43-73-185
tel. +48 61 43-86-060
e-mail: a.kucza@gminanekla.pl
e-mail: m.kostrzewska@gminanekla.pl

Grzegorz Bambrowicz
Łukasz Mrówczyński
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 60
tel. +48 61 30-67-160
tel. +48 61 43-86-060

Referat gospodarki komunalnej

Kierownik referatu

Arkadiusz Pawlak
ul. Nad Maskawą 5
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 40
tel. +48 61 43-73-190
tel. +48 61 43-86-575
e-mail: a.pawlak@gminanekla.pl

Zastępca Kierownika referatu gospodarki komunalnej

Anna Mielcarek
ul. Nad Maskawą 5
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 49
tel. +48 61 43-73-199
tel. +48 61 43-86-575
e-mail: a.mielcarek@gminanekla.pl

Stanowisko ds. komunalnych i ochrony środowiska

Monika Adamska
ul. Nad Maskawą 5
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 39
tel. +48 61 43-73-189
tel. +48 61 43-86-575
e-mail: m.adamska@gminanekla.pl

Stanowisko ds. rozliczeń

Krzysztof Szczepański
ul. Nad Maskawą 5
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 41
tel. +48 61 43-73-191
tel. +48 61 43-86-575
e-mail: k.szczepanski@gminanekla.pl

 Referat zamówień publicznych, inwestycji, obszarów wiejskich I dróg

Kierownik referatu

Katarzyna Zaworska
pokój nr 12
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 25
tel. +48 61 43-73-175
e-mail: k.zaworska@gminanekla.pl

Stanowisko ds. dróg

Jan Trzciński
pokój nr 12
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 26
tel. +48 61 43-73-176
e-mail: j.trzcinski@gminanekla.pl

Stanowisko ds. inwestycji

Danuta Abramczuk
pokój nr 12
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 58
tel. +48 61 30-67-158
e-mail: d.abramczuk@gminanekla.pl

 

Stanowisko ds. organizacyjnych i obsługi klientów

Klaudia Maciaszczyk
sekretariat
tel. +48 61 43-86-011
tel. +48 61 43-73-171
e-mail: k.maciaszczyk@gminanekla.pl

Stanowisko ds. informatyki,
Stanowisko ds. wojskowych i obrony cywilnej

Artur Kaczmarski
pokój nr 15
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 27
tel. +48 61 43-73-177
e-mail: a.kaczmarski@gminanekla.pl

Stanowisko ds. kontroli oświaty    

Natalia Łuczak
pokój nr 15
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 29
tel. +48 61 43-73-179
e-mail: n.luczak@gminanekla.pl

Stanowisko ds. oświaty    

Aleksandra Wyderkiewicz
pokój nr 15
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 57
tel. +48 61 30-67-157
e-mail: a.wyderkiewicz@gminanekla.pl

Stanowisko ds. płac i kadr

Maria Goclik
pokój nr 10
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 22
tel. +48 61 43-73-172
e-mail: m.goclik@gminanekla.pl

Stanowisko ds. obsługi Organów Gminy

– Biuro Rady

Monika Kamel-Jarek
pokój nr 11
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 34
tel. +48 61 43-73-184
e-mail: m.kamel-jarek@gminanekla.pl

Radca prawny 

Lidia Przewoźna
tel. +48 61 43-86-011

Renata Mikołajczak-Masłowska
tel. +48 61 43-86-011

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
wnioski do budżetu - grafika2.jpg 59589e78047418f2a00f1d68cf1fecad
pomoc prawna napis11.jpg c9ffbfb382eccc1940a30cd3cc784158
gospodarka kopia.jpg c0ba0e60b77eeb0d4e0b0f6301a95971
rolnictwo_baner.jpg af05ee2cbd5df151c74e4a3541c50923
banerroz.gif 01662b1737cac6583ea9a39f7ff62b4d